U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BELI GRAD NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 759
Poslovni telefon: 011 7111 555
Mobilni telefon: 060 239 55 77

Samo sa 3D turom

Blok 37, Narodnih heroja

20.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 37, Beograd, Srbija

Odličan, renoviran stan, izvorno dvoiposoban, funkcionalno adaptiran u troiposoban. Adaptacija je izvedena veoma praktično – kuhinja je pretvorena u d...

Cena

274 900 € 3 872 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

Odlična lokacija, garaža+parking

20.05.2026 | Izdavanje | Kancelarije

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

Odlična mirna lokacija na Dedinju. Noviji renoviran stan, pogodan za poslovno – kancelarijski prostor. Na prvom spratu – jedini stan na toj etaži. Pro...

Cena

1 800 € 17,48 €/m²

3D tura

Kvadratura

103 m²

Zvezdara, Olim, Mirka Lukovića

20.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Olimp, Beograd, Srbija

Na prodaju 2.5 stan, moderan i kvalitetno opremljen. Kvalitetna gradnja, na odličnoj lokaciji u blizini Olimpa. Ono što ga izdvaja je panoramski pogle...

Cena

228 000 € 3 864 €/m²

3D tura

Kvadratura

59 m²

Bežanijska kosa, odmah useljiv, namešten

20.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Bežanijska kosa III, Beograd, Srbija

Izdaje se kompletno namešten, svetao i ekonomičan jednosoban stan na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi, ulica Srđana Aleksića. Nalazi se u prizeml...

Cena

370 € 9,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Izuzetno kvalitetan i lep stan

20.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

U ponudi je kvalitetan i renoviran petosoban dupleks na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovom brdu – Golf naselje, u mirnom okruženju sa puno ze...

Cena

289 000 € 2 806 €/m²

3D tura

Kvadratura

103 m²

Mirijevo, Jovanke Radaković

20.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Odlično organizovan stan, odmah useljiv. Nalazi se na samom početku Mirijeva u blizini Zvezdarske šume. Uknjižen kao idealni deo garaže. Prostorije: p...

Cena

55 000 € 2 391 €/m²

3D tura

Kvadratura

23 m²