U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Savski venac, Beograd na vodi, , 3.0, 80m2, 1900EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 109013, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan koji se...

Cena

1 900 € 23,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Novi Sad, Novo Naselje, Dušana Danilovića, 4.0, 105m2, 230000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novo Naselje, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 108781, IV/IV, klima, terasa, uknjižen, parking, ostava, stambena zgrada. Prodaje se četvorosoban stan u najlepšem planski uredjenom gr...

Cena

230 000 € 2 190 €/m²

3D tura

Kvadratura

105 m²

Novi Sad, Futoška, Ćirpanova, 2.5, 52m2, 121500EUR

09.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 109531, IV/, uknjižen, parking. Prodaje se izuzetan dvosoban stan (Ćirpanova, Centar) kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih). S...

Cena

121 500 € 2 337 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Novi Sad, Sajam, , 3.5, 96m2, 240000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Sajam, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodični stan.Stan se sastoji od ve...

Cena

240 000 € 2 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

96 m²

Novi Beograd, Blok 64, Omladinskih brigada, 3.0, 60m2, 1000EUR

27.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 64, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 109472, V/VI, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, stambena zgrada. Odličan stan u kompleksu The One sa dve spavaće sobe,, dnevnom so...

Cena

1 000 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Tivat, Porto Montenegro, , 2.0, 76m2, 650000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Tivat, Crna Gora

Agencijski ID: 108986, IV/, terasa, uknjižen, stambena zgrada. An exclusive one-bedroom, fully furnished apartment on the 4th floor. The apartment cov...

Cena

650 000 € 8 553 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²