U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Beograd, Blok 64, Omladinskih brigada, 3.0, 60m2, 1000EUR

27.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 64, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 109472, V/VI, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, stambena zgrada. Odličan stan u kompleksu The One sa dve spavaće sobe,, dnevnom so...

Cena

1 000 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Vračar, Hram Svetog Save, Šumatovačka, 1.0, 50m2, 550EUR

29.04.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 95370, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, ulaz mermerni, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji,2min.od Hram...

Cena

550 € 11 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Čukarica, Železnik, Petra Drapšina, 4.0, 190m2, 145000EUR

20.02.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Železnik, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 109802, 4a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/...

Cena

145 000 € 763 €/m²

3D tura

Kvadratura

190 m²

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 45m2, 192600EUR

09.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Tivat, Crna Gora

Agencijski ID: 108995, I/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze, teretan...

Cena

192 600 € 4 280 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Voždovac, Ustanička, Ustanička, 2.0, 62m2, 160000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 109446, IV/V, klima. Prodaje se poslovni prostor u TC Košum, koji može biti prilagođen i za stambenu namenu. Nalazi se na četvrtom spra...

Cena

160 000 € 2 581 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 185m2, 900000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 110015, II/, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, garaža(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretni...

Cena

900 000 € 4 865 €/m²

3D tura

Kvadratura

185 m²