U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Voždovac, Dušanovac, Danijelova, 3.0, 75m2, 250000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 110604, V/V, lift, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. *** Idealno lokacijski pozicioniran, svetao, komforan tros...

Cena

250 000 € 3 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Savski venac, Beograd na vodi, BW KING'S PARK RESIDENCES, 2.0, 54m2, 290000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 110447, V/XV, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence. Stan...

Cena

290 000 € 5 370 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Voždovac, Voždovačka crkva, Sanska , 4.0, 88m2, 299000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 34946, II/II, terasa, uknjižen, garaza. ***RETKO U PONUDI***Svetao, dvostrano orijentisan, komforan četvorosoban stan, odlično lokacijs...

Cena

299 000 € 3 398 €/m²

3D tura

Kvadratura

88 m²

Subotica, Kelebija, Y KRAK, 144a, 160000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Srbija

Agencijski ID: 110116, uknjižen, njiva. Njiva. Prodaje se/CENA SNIŽENA/IZUZETNO ATRAKTIVNO POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE od 144 ari na potezu Subotica - Y...

Cena

160 000 € 1 111 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

144 ar

Novi Sad, Kej, , 3.0, 71m2, 230000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 110861, IV/VIII, lift, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja. EXTRA PONUDA!!!Prodajem klasičan trosoban stan sa predivnim...

Cena

230 000 € 3 239 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

Novi Sad, Betanija, Branimira Ćosića, 3.0, 113m2, 1400EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Betanija, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 110140, PR/II, klima, telefon, garaza, parking. Poslovni prostor 113 metara kvadratnih, u blizini Betanije (porodlišta), Bulevara oslob...

Cena

1 400 € 12,39 €/m²

3D tura

Kvadratura

113 m²