U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

25.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjižen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAŽA**Izuzetan 4.0 stan sa terasom,...

Cena

389 000 € 4 471 €/m²

3D tura

Kvadratura

87 m²

Vračar, Čubura, , 2.0, 40m2, 800EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 111260, III/V, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom mirnom delu...

Cena

800 € 20 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Voždovac, Šumice, Rada Neimara, 3.0, 75m2, 390000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 92629, II/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza. Стан има одличан распоред просторија, у једном делу је велики дневни боравак са ку...

Cena

390 000 € 5 200 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Novi Sad, Socijalno, Đurđa Brankovića , 5.0, 71m2, 175000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Socijalno, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 111737, III/III, klima, terasa, uknjižen. Prodaje se izuzetno komforan namešten duplex na odličnoj lokaciji *U STVARNOSTI 123M2*, u nep...

Cena

175 000 € 2 465 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

Novi Sad, Centar, Trg Republike, 3.0, 68m2, 700EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 110972, PR/, klima, telefon, terasa, garaza, parking. Lux stan, u strogom centru grada kod Riblje pijace. Stan je dvorišno orijentisan...

Cena

700 € 10,29 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²

Novi Sad, Kej, , 3.0, 71m2, 230000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 110861, IV/VIII, lift, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja. EXTRA PONUDA!!!Prodajem klasičan trosoban stan sa predivnim...

Cena

230 000 € 3 239 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²