U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Sad, Centar, , 2.0, 175m2, 5000EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 111160, PR/. Izdaje se lokal u centru Novog Sada, pogodan za banku, modnu industriju ili neku drugu tihu delatnost poput IT sektora. Lo...

Cena

5 000 € 28,57 €/m²

3D tura

Kvadratura

175 m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 60m2, 850EUR

23.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 111419, II/, klima, terasa, renoviran, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne...

Cena

850 € 14,17 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Čukarica, Sremčica, Predeli , 48a, 191880EUR

10.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Sremčica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 112170, uknjižen, njiva. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901....

Cena

191 880 € 3 998 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

48 ar

Čukarica, Sremčica, Predeli , 50a, 148620EUR

10.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Sremčica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 112171, uknjižen, Šuma. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. K...

Cena

148 620 € 2 972 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

50 ar

Vračar, Hram Svetog Save, Lamartinova, 5.0, 99m2, 295000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 113089, II/II, terasa(2), uknjižen, garaza, dvorište/bašta, ostava, deljiv, stambena zgrada. **NEIMAR, 5.0, TERASA 36m2**Petosoban stan...

Cena

295 000 € 2 980 €/m²

3D tura

Kvadratura

99 m²

Novi Sad, Centar, Sonje Marinković, 3.0, 93m2, 850EUR

06.11.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 112241, PR/V, klima, telefon, luks renoviran, parking, ostava, stambena zgrada. Izdaje se stan od 93m2 u strogom centru, stan je renovi...

Cena

850 € 9,14 €/m²

3D tura

Kvadratura

93 m²