U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Kanjiža, Banja Kanjiža, Narodni Park, 47.0, 2620m2, 2800000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Kanjiža, Srbija

Agencijski ID: 110930. Prodajemo hotel sa 4 zvezdice, smesten u Kanjizi, mesto gde je skriveno blago Atile Hunskog u kome cveta Tisa i zive crne rode...

Cena

2 800 000 € 1 069 €/m²

3D tura

Kvadratura

2620 m²

Novi Sad, Telep, Laze Lazarevića, 2.0, 51m2, 127500EUR

10.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 113829, VPR/, klima, lift, uknjižen, parking. Prodaje se prelep dvosoban stan od 51m2 na visokom prizemlju, zgrada u mirnoj ulici. St...

Cena

127 500 € 2 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

51 m²

Rakovica, Kneževac, Kneževačka, 2.0, 39m2, 75000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Rakovica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 113421, I/III, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odličan nov stan sa parking mestom. Stan ima podno...

Cena

75 000 € 1 923 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²

Novi Sad, Somborski bulevar, Somborska, 4.0, 77m2, 174000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 114189, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodajem odličan četverosoban dupleks stan na Somborskom bulevaru koji je g...

Cena

174 000 € 2 260 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²

Surčin, Dobanovci, , 30a, 195000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Dobanovci, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 50994, uknjižen, plac. Zemljiste u gradjevinskom području, njiva 30,58 ari, izlazi na dve ulice . Po Regulacionom planu radne zone Su...

Cena

195 000 € 6 500 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

30 ar

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, , 1.5, 39m2, 425EUR

15.12.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 114072, III/, klima, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se odmah useljiv jednoiposoban stan u novogradnji Squer Garden. Nije pet friendl...

Cena

425 € 10,90 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²