U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Čukarica, Ostružnica, Kosmajska, 7a, 50000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Ostružnica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 29423, struja, kanalizacija, uknjižen, deljiv, plac. Prodaje se građevinska parcela, ukupne površine 7,6 ari u Ostružnici, ulica Kosmaj...

Cena

50 000 € 7 143 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

7 ar

Palilula, Borča, Nebojše Popovića, 137a, 219500EUR

10.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Borča III, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 113989, uknjižen, njiva. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •...

Cena

219 500 € 1 602 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

137 ar

Stari grad, Atelje 212, Svetogorska, 4.5, 104m2, 380000EUR

07.10.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 115116, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada nova, stambena zgrada. Pro...

Cena

380 000 € 3 654 €/m²

3D tura

Kvadratura

104 m²

Vračar, Južni bulevar, , 5.0, 350m2, 5200EUR

10.09.2025 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 114467, VII/VII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(4), stambena zgrada. Predstavljamo vam...

Cena

5 200 € 14,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

350 m²

Zemun, Altina, Ugrinovački put, 10.0, 1080m2, 3600000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Zemun (Novi Grad), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 115073, klima, telefon, uknjižen, nov luks, parking, dvorište/bašta, poslovna zgrada. Na ekskluzivnoj lokaciji u Zemunu, na delu Novosa...

Cena

3 600 000 € 3 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

1080 m²

Zemun, Muhar, , 3.0, 60m2, 130000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Zemun (Gardoš), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 114380, PR/I, dupleks, terasa, uknjižen, podrum, može zamena(). Stan na Muharu. U blizini objekta Zemunsko pozoriste , pijaca, skole, k...

Cena

130 000 € 2 167 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²