U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Zemun, Zemun polje, Tomice Popovića DVE GARSONJERE, 2.0, 41m2, 56000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun Polje, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 115365, II/II. Na prodaju dve garsonjere ukupne površine 41m2. Prva se nalazi u polusuterenu i kompletno je renovirana a druga kompletn...

Cena

56 000 € 1 366 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

Novi Sad, Novo Naselje, Slobodana Selenića, 4.0, 89m2, 300000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novo Naselje, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 114354, II/, terasa, parking. Prelep cetvorosoban stan u mirnom i lepom delu Novog Sada na 15 minuta od centra, od 89m2 sa krovnom t...

Cena

300 000 € 3 371 €/m²

3D tura

Kvadratura

89 m²

Novi Sad, Somborski bulevar, Somborska, 4.0, 77m2, 174000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 114189, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodajem odličan četverosoban dupleks stan na Somborskom bulevaru koji je g...

Cena

174 000 € 2 260 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²

Savski venac, Senjak, Milovana Glišića, 5.0, 278m2, 5390EUR

10.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Senjak, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 114643, PR/, novogradnja, lokal. 277,63+79,53 Poslovni prostor koji je pogodan za kliniku poseduje dva mokra čvora , čajnu kuhinju ,...

Cena

5 390 € 19,39 €/m²

3D tura

Kvadratura

278 m²

Grocka, Ritopek, Kosmajska 2, 5.0, 1000m2, 1500EUR

10.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 115207, parking, hala. Visina plafona od 3m do 6m, prilaz za viljuškar. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328...

Cena

1 500 € 1,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

1000 m²

Novi Sad, Grbavica, Milana Simovića, 4.0, 85m2, 229000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 115932, I/V, klima, lift, uknjižen. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, građene oko 1980. godine. Ona je smeštena u dvo...

Cena

229 000 € 2 694 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²