U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Sad, Telep, , 7.0, 230m2, 350000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 115673, II/, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX DUPLEX**SMART HOUSE** BEZ KOSINA - TELEP 230 m2 + PARKING MESTO + GARAŽA (29 m2...

Cena

350 000 € 1 522 €/m²

3D tura

Kvadratura

230 m²

Novi Sad, Liman 4, Banović Strahinje, 3.0, 69m2, 230000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Liman 4, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 116127, VII/, klima, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju stan na Limanu IV, 69m2 + terasa, uknjižen 1/1 bez tereta. Stan je u potpuno...

Cena

230 000 € 3 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

69 m²

Novi Sad, Petrovaradin, , 4.0, 570m2, 6000EUR

10.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Petrovaradin, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 115870, I/III, novogradnja. Izdaje se nov poslovni prostor u Petrovaradinu, u savremeno izgrađenoj poslovnoj zgradi sa liftom. Prostor...

Cena

6 000 € 10,53 €/m²

3D tura

Kvadratura

570 m²

Novi Sad, Sremski Karlovci, Ivana Filipovića , 5.0, 318m2, 350000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 116186, 4a, spratna, po+p+1, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, cela. Prodaje se odlična petosobna kuća u Sremskim Karlovcima, p...

Cena

350 000 € 1 101 €/m²

3D tura

Kvadratura

318 m²

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra, 1.5, 45m2, 500EUR

31.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Sajam, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 115470, I/. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u novijoj zgradi u blizini Mašinske škole,Bulevara Oslobodjenja i Sajma. St...

Cena

500 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 3.0, 80m2, 365000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 115844, XV/XVIII, lift, terasa, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 •...

Cena

365 000 € 4 563 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²