U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Sad, Veternik, , 0.5, 25m2, 49500EUR

10.09.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 116354, I/. Prodaje se garsonjera na prvom spratu u zgradi koja je u izgradnji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijsk...

Cena

49 500 € 1 980 €/m²

3D tura

Kvadratura

25 m²

Čukarica, Makiš, Obrenovački drum, 2.0, 200m2, 400000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Žarkovo, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 116377, I/I, video nadzor, pomoćni objekti(1), klima, nov luks, montažni, fasada nova, parking, dvorište/bašta, poslovna zgrada. Prodaj...

Cena

400 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

Rakovica, Centar, Viševačka, 1.5, 30m2, 72000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Rakovica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 116456, PSUT/IV, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. Stan uknjižen kao garsonjera, p...

Cena

72 000 € 2 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

Novi Sad, Železnička Stanica, Paje Marković Adamova, 0.5, 24m2, 260EUR

04.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Železnička stanica, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 116378, VPR/. Izdaje se odmah useljiva nameštena garsonjera na visokom prizmelju. Odlična lokacija, u blizini bluevara oslobođenja i že...

Cena

260 € 10,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

24 m²

Novi Sad, Telep, Futoški put, 2.0, 38m2, 100700EUR

10.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 116501, I/V, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan 38m2 na Futoškom putu . Useljiv kraj 2026 . Cena je sa PDV-om. Više informacija na:...

Cena

100 700 € 2 650 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Novi Beograd, Blok 29, Španskih boraca, 1.0, 36m2, 165000EUR

10.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Novi Beograd Blok 29, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 116550, PR/, izlog, klima, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 01...

Cena

165 000 € 4 583 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²