U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Beograd, Blok 67, (Belvil)-Jurija Gagarina, 2.0, 45m2, 750EUR

08.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 48893, VI/X, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, stambena zgrada. Kompletno sređen i opremljen stan!Parking mesto uz d...

Cena

750 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Novi Sad, Novo Naselje, Seljačkih buna, 3.0, 80m2, 450EUR

06.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novo Naselje, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 132045, II/, lift, terasa. Izdaje se stan, 80m2, na Novom Naselju. II sprat, lift. Dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, hodnik, jed...

Cena

450 € 5,63 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Novi Beograd, Blok 28, Bulevar umetnosti, 2.0, 60m2, 570EUR

22.10.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 28 (Potkovica), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 66650, XV/XVI, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji...

Cena

570 € 9,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Novi Sad, Kej, Filipa Višnjića KEJ GARDEN RESIDENCE, 2.5, 56m2, 700EUR

17.10.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 80272, IV/VII, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking. Izdaje se dvoiposoban stan, 56m2, u širem centru grada, na keju, sa pogledom...

Cena

700 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

Novi Beograd, Blok 65, Bulevar heroja sa Kosara, 2.0, 60m2, 950EUR

25.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 91635, V/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov,neuseljavan stan opremljen novim nameštajem (maši...

Cena

950 € 15,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Novi Sad, Centar, Kralja Aleksandra , 0.5, 30m2, 300EUR

05.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 79304, I/. Izdaje se garsonjera, 30m2, u centru. Stan se izdaje na duži vremenski period nepušačima. Useljiv odmah. Kirija 300e+100e ra...

Cena

300 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²