U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Savski venac, Dedinje, Dr Milutina Ivkovića, 1.0, 48m2, 350EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Jednosoban stan

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 18167, PR/III, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Odlican stan,kompletno re...

Cena

350 € 7,29 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Novi Sad, Centar, Zlatne grede, 5.0, 240m2, 2000EUR

21.04.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 87808, cela. Izdaje se kuća, 240m2, u centru na minimum godinu dana. Useljivost po dogovoru. Agencijska provizija 50. Više informacija...

Cena

2 000 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

240 m²

Novi Beograd, West 65, West Tower-Omladinskih brigada, 2.0, 56m2, 1300EUR

20.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 93859, III/XXX, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Video nadzor.Stan je potpuno opremljen kvalitetnim namešt...

Cena

1 300 € 23,21 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

Vračar, Južni bulevar, , 2.0, 50m2, 1000EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 101654, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. Nudimo vam priliku da budete z...

Cena

1 000 € 20 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Pavla Papa, 0.5, 27m2, 350EUR

10.02.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 102103, III/, stambena zgrada. 27m2 garsonjera, ul. Pavla Papa ugao sa Bulevarom oslobodjenja, terasa, gleda na dvorišnu stranu, cena 3...

Cena

350 € 12,96 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

Fruška Gora, Fruška gora, , 1.0, 42m2, 70000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Agencijski ID: 102618, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, garaza, dvorište/bašta, ostava, vikendica. Prodaje se kuća na ulasku u n...

Cena

70 000 € 1 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²