U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Obrenovac, Konatice, Puzevac, 202a, 110000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 102615, uknjižen, deljiv, plac. Plac u Konaticama na 5 km od Drazevca. Do samog placa asfaltni put,struja voda sve na 4m od istog. Ul...

Cena

110 000 € 545 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

202 ar

Novi Sad, Futoška, , 2.0, 177m2, 420000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 102522, PR/II, pomoćni objekti(1), izlog, uknjižen, garaža(4). 4 garaze uracunate u cenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs...

Cena

420 000 € 2 373 €/m²

3D tura

Kvadratura

177 m²

Mladenovac, Mladenovac (mesto), Učiteljska, 7.0, 320m2, 300000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 102621, 6a, pr+1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaža(2), park...

Cena

300 000 € 938 €/m²

3D tura

Kvadratura

320 m²

Novi Sad, Liman 4, Bulevar despota Stefana, 3.5, 82m2, 175000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Liman 4, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 102577, XIII/XIV, lift, terasa, uknjižen, za renoviranje, parking, stambena zgrada. 3 zasebne sobe plus dnevna soba i trpezarija salons...

Cena

175 000 € 2 134 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²

Sopot, Ralja, , 22a, 30800EUR

09.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Sopot, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 102406, struja, uknjižen. Ralja Građevinski plac,na 40 metara od Kragujevačkog puta.,ravan Struja,voda,,gas,asfalt,ulična rasveta,na...

Cena

30 800 € 1 400 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

22 ar

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 1.5, 45m2, 350EUR

08.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 47840, VI/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. 45m2 jednoiposoban namešten, ul. Bulevar oslobodjenja kod Futoške pijace, gleda na dv...

Cena

350 € 7,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²