U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 70m2, 800EUR

03.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 94860, IV/IV, klima, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, stara gradnja, podrum. U ponudi za izdavanje je strukturno trosoban...

Cena

800 € 11,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Stari grad, Dorćol, , 3.0, 105m2, 2100EUR

02.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 100082, VPR/I, klima, salonski, terasa, luks renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je fantastičan stan salonskog tipa u sam...

Cena

2 100 € 20 €/m²

3D tura

Kvadratura

105 m²

Voždovac, Lekino brdo, Gospodara Vučića, 3.0, 88m2, 850EUR

02.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 18649, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov 3.0 stan, polunamesten,...

Cena

850 € 9,66 €/m²

3D tura

Kvadratura

88 m²

Vračar, Crveni krst, , 2.0, 44m2, 750EUR

02.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 98148, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno uselje...

Cena

750 € 17,05 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 40m2, 700EUR

02.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 84967, XI/XII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se lux stan na duži period sa otvorenim prelepim pogledom ka Avali...

Cena

700 € 17,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Stari grad, Knez Mihailova, , 2.5, 57m2, 800EUR

02.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 86098, II/IV, klima, lift, telefon, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Izdaje se renoviran namešten stan salonskog tipa u strog...

Cena

800 € 14,04 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²