U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Vračar, Crveni krst, Golubačka, 3.0, 88m2, 900EUR

29.03.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 42404, III/VI, klima, lift, terasa, nov luks, garaza, parking, stambena zgrada. Potpuno namešten stan 3.0 stan 88 m², na odličnoj lokac...

Cena

900 € 10,23 €/m²

3D tura

Kvadratura

88 m²

Stari grad, Skadarlija, Bulevar despota Stefana, 3.0, 84m2, 280000EUR

28.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 91986, I/III, salonski, telefon, terasa(2), uknjižen, garaza, podrum, ostava, stambena zgrada. Salonac 3.0 na dva minuta hoda od Skadar...

Cena

280 000 € 3 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

84 m²

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija, Aleksinačkih rudara, 3.0, 78m2, 900EUR

25.03.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 19016, II/IX, klima, lift, telefon, luks renoviran, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Potpuno renoviran stan, komforan i funkcio...

Cena

900 € 11,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²

Stari grad, Dorćol, Strahinjića Bana, 3.0, 65m2, 319000EUR

17.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 94045, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, uknjižen, nov luks, stara gradnja, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs...

Cena

319 000 € 4 908 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

Novi Beograd, Blok 67, (Belvil) -Bulevar Crvene Armije, 2.0, 68m2, 1100EUR

17.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 56307, II/XIII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, stambena zgrada. Izdaje se Lux stan u naselju Belville sa parkingo...

Cena

1 100 € 16,18 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 41m2, 600EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 100071, PR/IV, klima, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u dobro održavanoj zgradi na Vračaru, nadomak Kalenić pijace, Stan...

Cena

600 € 14,63 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²