U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Sad, Socijalno, Svetojovanska, 2.0, 53m2, 700EUR

10.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Socijalno, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 80922, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se stan, 53m2, kod socijalnog. Bez kućnih ljubimaca. Više informacija na: www.beocitynekretnine...

Cena

700 € 13,21 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Novi Sad, Liman 4, Bulevar Cara Lazara, 1.5, 43m2, 530EUR

02.10.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Liman 4, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 101990, V/, klima, lift, terasa, ostava, stambena zgrada. U ponudi je jednoiposoban stan koji pored spavaće sobe, dnevne sa kuhinjom, k...

Cena

530 € 12,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

43 m²

Zemun, Altina, , 3.5, 2350m2, 1450000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Zemun (Novi Grad), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 69895, PR/II, video nadzor, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, parking, poslovna zgrada. spratnosti pr+1+pk, iz 2000. godine........

Cena

1 450 000 € 617 €/m²

3D tura

Kvadratura

2350 m²

Novi Sad, Kamenjar, Ilije Garašanina, 6a, 160000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 101983, uknjižen, plac. Plac od 614m² na Kamenjaru, na granici sa Telepom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska pro...

Cena

160 000 € 26 667 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

6 ar

Novi Sad, Liman 4, Bulevar Cara Lazara , 42m2, 49000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Ostali tipovi prostora

Liman 4, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 102184, uknjižen, montažni. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-021...

Cena

49 000 € 1 167 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

Novi Sad, Telep, , 5.0, 273m2, 498000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 102097, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, u izgradnji, garaza, podrum, ostava. Izuzetno retko u ponudi, jedan od najlepsi...

Cena

498 000 € 1 824 €/m²

3D tura

Kvadratura

273 m²