U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Fruška Gora, Fruška gora, , 7.5, 250m2, 270000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Srbija

Agencijski ID: 102327, II/II, video nadzor, pomoćni objekti(1), klima, telefon, terasa(4), uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parki...

Cena

270 000 € 1 080 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²

Novi Sad, Telep, , 5.0, 273m2, 498000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 102097, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, u izgradnji, garaza, podrum, ostava. Izuzetno retko u ponudi, jedan od najlepsi...

Cena

498 000 € 1 824 €/m²

3D tura

Kvadratura

273 m²

Mladenovac, Amerić, , 3.0, 360m2, 350000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 71934, 33a, struja, bazen, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, podrum, ostava, p...

Cena

350 000 € 972 €/m²

3D tura

Kvadratura

360 m²

Novi Sad, Grbavica, Đorđa Servickog, 1.5, 32m2, 330EUR

09.12.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 102276, VPR/, lift, terasa. Izdajem jednoiposoban namešten stan na Grbavici. Stan ima 33 kvadrata, u okviru kojih su dnevna soba, spava...

Cena

330 € 10,31 €/m²

3D tura

Kvadratura

32 m²

Novi Sad, Sajam, Pariske Komune , 1.0, 33m2, 300EUR

03.02.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Sajam, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 102313, VII/, lift. Odlicna lokacija blizu sajma, autobuske i zeleznicke stanice. Stan se nalazi na sedmom spratu(lift). Kompletno je n...

Cena

300 € 9,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Kralja Petra I, 3.0, 71m2, 450EUR

11.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 102142, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se odmah useljiv trosoban stan na uglu bulevara Oslobođenja i bulevara kralja Petra I. Dozvolj...

Cena

450 € 6,34 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²