U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Sopot, Mali Požarevac, , 42a, 63000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 102405, struja, uknjižen, plac. Plac se nalazi na 1.5 km od autoputa. Asfaltni put je do placa,struja, na placu,voda.,gas,asfalt,uličn...

Cena

63 000 € 1 500 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

42 ar

Novi Sad, Rotkvarija, Lukijana Mušickog, 4.0, 198m2, 399000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Rotkvarija, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 102011, spratna, terasa, uknjižen, novogradnja. Izuzetno privlačna kuća u širem centru Novog Sada! Ova fascinantna nekretnina je jedi...

Cena

399 000 € 2 015 €/m²

3D tura

Kvadratura

198 m²

Novi Beograd, YUBC, Bulevar Mihajla Pupina, 2.0, 75m2, 275000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 12 (YUBC), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 101937, IV/VI, klima, lift(4), uknjižen, stara gradnja, pogodan za pp. Svetao i funkcionalan stan u jednoj od najkvalitetnijih zgrada n...

Cena

275 000 € 3 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Zemun, Centar, Karamatina, 0.5, 28m2, 350EUR

08.03.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 90394, VPR/, klima. Garsonjera u centru Zemuna, nameštena, u cenu ulaze svi režijski troškovi. Udmah useljiva. Više informacija na: www...

Cena

350 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

28 m²

Čukarica, Banovo brdo, Blagoja Parovića, 5.0, 136m2, 1850EUR

04.03.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 49495, PR/, video nadzor, klima, telefon, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, poslovna zgrada. Lokal se nalazi na 200 m od...

Cena

1 850 € 13,60 €/m²

3D tura

Kvadratura

136 m²

Novi Sad, Sajam, Bulevar Kralja Petra , 3.0, 78m2, 600EUR

02.03.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Sajam, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 86958, I/, klima, lift, francuski balkon, terasa, stara gradnja. Izdaje se namešten, trosoban stan koji se sastoji od: dnevnog boravka,...

Cena

600 € 7,69 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²