U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Sad, Telep, Stanoja Glavaša, 0.5, 25m2, 230EUR

02.03.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 97831, I/, klima. Izdaje se garsonjera, 25m2, na Telepu. Useljivo odmah. Depozit u visini kirije. Više informacija na: www.beocitynekre...

Cena

230 € 9,20 €/m²

3D tura

Kvadratura

25 m²

Vračar, Kalenić pijaca, Golsvordijeva, 2.0, 54m2, 900EUR

02.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 37950, I/VI, klima, lift, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Nov, svetao, moderan, namesten stan u cen...

Cena

900 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara, 1.5, 37m2, 400EUR

26.02.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 73894, V/, lift, terasa. Izdaje se stan, 37m2, na Grbavici. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Useljiv odmah. Postoj...

Cena

400 € 10,81 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Novi Sad, Grbavica, Bulevar Cara Lazara, 1.0, 34m2, 350EUR

20.02.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 85052, I/, klima, lift, terasa, parking. Lep, namešten stan na mirnoj lokaciji, dvorišno orijentisan, tačno preko puta doma zdravlja.Kl...

Cena

350 € 10,29 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

Novi Sad, Bulevar Evrope, Bulevar Evrope, 0.5, 27m2, 300EUR

19.02.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 78720, X/, klima, lift, telefon, terasa. Izdaje se nameštena garsonjera, 27m, na Bulevaru Evrope. Useljiva od 1. marta. Nisu dozovoljen...

Cena

300 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

Zvezdara, Olimp, Kragujevacka , 1.5, 40m2, 300EUR

12.02.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 129120, PK/II, izvorno stanje, stara gradnja. Šarmantan stan u potkrovlju zgrade na ivici Zvezdarske šume. Mirna lokacija. Stan je polu...

Cena

300 € 7,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²