U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Voždovac, Šumice, , 1.0, 25m2, 107000EUR

14.01.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjižen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera, u...

Cena

107 000 € 4 280 €/m²

3D tura

Kvadratura

25 m²

Palilula, Borča, Milana Toplice, 3.0, 66m2, 119900EUR

09.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Borča III, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 101599, II/II, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking. UKNJIŽEN MOGU...

Cena

119 900 € 1 817 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

Voždovac, Lekino brdo, , 5.0, 370m2, 547000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 101835, telefon, uknjižen, parking, poslovna zgrada. **Poslovni objekat na Lekinom brdu** Na prodaju je jednospratni poslovni objeka...

Cena

547 000 € 1 478 €/m²

3D tura

Kvadratura

370 m²

Zemun, Kej, Karađorđeva, 3.0, 78m2, 720EUR

04.12.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Zemun (Kej), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 98133, XIII/, klima, lift, renoviran, stambena zgrada. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, ima tri sobe dnevna i dve s...

Cena

720 € 9,23 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²

Vračar, SC Vračar, , 5.0, 250m2, 1200000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 101571, 4a, spratna, sut+pr+i sprat, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, terasa(2), uknjižen, parking, dvorište/bašta, podru...

Cena

1 200 000 € 4 800 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 2.5, 68m2, 300000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 101515, VPR/VI, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum. ***STAN SA GARAŽOM***Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao, komfora...

Cena

300 000 € 4 412 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²