U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Beograd, Bežanijska kosa 2, Ismeta Mujezinovića, 2.0, 62m2, 700EUR

18.11.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bežanijska kosa II, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 88239, V/VII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Stan je u potpunosti renoviran i nakon renoviranja u njem...

Cena

700 € 11,29 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 1.5, 35m2, 380EUR

04.02.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Adamovićevo naselje, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 79431, V/, klima, lift, terasa. 400EUR mesečna kirija + depozit u visini kirije + računi + tipski ugovor Izdaje se jednoiposoban, savr...

Cena

380 € 10,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Vračar, Crveni krst, , 1.5, 42m2, 600EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 21619, III/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska pro...

Cena

600 € 14,29 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

Rakovica, Miljakovac 3, Pante Mihajlovica, 1.5, 36m2, 64000EUR

22.12.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Miljakovac III, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjižen, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan na Mil...

Cena

64 000 € 1 778 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Novosadskog sajma, 1.0, 33m2, 330EUR

15.11.2025 | Izdavanje | Jednosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 79648, V/, klima, lift, terasa. Izdaje se stan, 33m2, u ekskluzivno poslovnoj Aleksandar zgradi, dvorišno orjentisan. Sastoji se iz pre...

Cena

330 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Novi Beograd, Fontana, Pariske komune, 3.0, 75m2, 800EUR

23.01.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 1 (Fontana), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 63069, VIII/IX, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking. Potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, može polunamešten i...

Cena

800 € 10,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²