U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Palilula, Višnjička Banja, Slobodana Jovanovića, 3.0, 71m2, 200000EUR

17.01.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 96539, I/, terasa, uknjižen. Fenomenalan i prostran stan u Višnjičkoj Banji, smešten u mirnom i prijatnom okruženju. Stan se sastoji od...

Cena

200 000 € 2 817 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 215m2, 697000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 26288, spratna, struja, klima, telefon, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta...

Cena

697 000 € 3 242 €/m²

3D tura

Kvadratura

215 m²

Zvezdara, Mirijevo, Matice srpske, 8.0, 300m2, 400000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 25319, 2a, spratna, pr+i+ii+iii, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parkin...

Cena

400 000 € 1 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

Stari grad, Centar, Miće Popovića, 6.0, 350m2, 1350000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 27110, 1a, spratna, pr+1+2+3, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada n...

Cena

1 350 000 € 3 857 €/m²

3D tura

Kvadratura

350 m²

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 1.5, 45m2, 55000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Krnjača, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 6955, PR/II, klima, terasa, izvorno stanje, novogradnja, fasada prosečna, parking, stambena zgrada. GREJNE POVRŠINE 37 M +TERASA 8M2 ZG...

Cena

55 000 € 1 222 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Obrenovac, Konatice, , 10a, 9900EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 29101, struja, uknjižen, njiva. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kon...

Cena

9 900 € 990 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

10 ar