U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Zlatibor, Gajevi, , 3.0, 72m2, 144000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Zlatibor, Srbija

Agencijski ID: 73606, 2.5a, uknjižen, parking, dvorište/bašta, cela. Prodajemo drvene kuće u naselji Gajevi, 4 km od centra Zlatibora, u mirnom okruže...

Cena

144 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

Zvezdara, Zeleno brdo, Ruže Jovanović, 8.0, 610m2, 735000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 78557, 7a, terasa, uknjižen, garaža(4), parking, dvorište/bašta, ostava. Sastoji se iz dva dela koji mogu da se tretiraju kao odvojene...

Cena

735 000 € 1 205 €/m²

3D tura

Kvadratura

610 m²

Tivat, Centar, , 1.0, 48m2, 184000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Tivat, Crna Gora

Agencijski ID: 72027, I/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli površine 5.217,37m2 a njegova ukupna bruto...

Cena

184 000 € 3 833 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Novi Sad, Futoški put, , 2.0, 50m2, 120000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 76737, III/III, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum. Godina gradnje: 2007. Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zido...

Cena

120 000 € 2 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Grocka, Kaluđerica, Braće Stamenković, 5.0, 280m2, 350000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Kaluđerica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 80372, 5a. Kuca se nalazi u Kaludjerici, 5 ari placa, pidrum, garaza, prizemlje, sprat, podkrovlje i u sklopu kuce lokal sto moze da bu...

Cena

350 000 € 1 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

280 m²

Čukarica, Sremčica, Moštanička, 165a, 265000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Sremčica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 72768, uknjižen, deljiv, njiva. Plac se nalazi na putu ka Ostruznici i Mostanici na 600m od glavne ulice u Sremcici. Pravougaonog oblik...

Cena

265 000 € 1 606 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

165 ar