U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

PETLOVO BRDO, 125M2, I, GAS

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Petlovo brdo, Beograd, Srbija

Omladinsko šetalište, 1/2, eg,- Stvarna površina-125m2 , ugovorna površina-114.80m2, Odličan dupleks sa dva mokra čvora i terasom od 12m2, dvostrano...

Cena

175 000 € 1 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

125 m²

PETLOVO BRDO, 127M2, II, TA/GAS,

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Petlovo brdo, Beograd, Srbija

Milutina Garašanina, 2/2, ta/gas-Stvarna površina-127m2 , ugovorna površina-127.00m2, Stan u izvornom stanju, dobar raspored prostorija. Ima i zajedn...

Cena

144 900 € 1 141 €/m²

3D tura

Kvadratura

127 m²

PETLOVO BRDO, 91M2, VPR, GAS,

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Petlovo brdo, Beograd, Srbija

*Omladinsko šetalište, vpr,..-Stvarna površina-91m2 , ugovorna površina-91.00m2, Stan u dve etaže prizemlje 16.62m2, u sivoj fazi I sprat - 4.0 stan...

Cena

128 000 € 1 407 €/m²

3D tura

Kvadratura

91 m²

PETLOVO BRDO, 67M2, I, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Petlovo brdo, Beograd, Srbija

(e)Mrakovička, 1/5, cg-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-63.00m2, Kompletno renoviran, lux, bez ulaganja, dobar raspored, svetao. Zgrada od be...

Cena

165 000 € 2 463 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

PETLOVO BRDO, 83M2, II, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Petlovo brdo, Beograd, Srbija

(e) Dobrivoja Petkovića, 2/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-83m2 , ugovorna površina-70.00m2, U ponudi je funkionalan, svetao stan u kvalitetnoj gra...

Cena

178 450 € 2 150 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²

PETLOVO BRDO, 91M2, VPR, GAS,

29.01.2024 | Prodaja | Četvorosoban stan

Petlovo brdo, Beograd, Srbija

Cena

128 000 € 1 407 €/m²

3D tura

Kvadratura

91 m²