U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

LION VIVA RESIDENCES, 112M2, VI, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Lion, Beograd, Srbija

Milana Rakića, 6/8, cg, uknj.-Stvarna površina-112m2 , ugovorna površina-112m2, Prelep stan u novom objektu Viva residences. U primezmlju se nalazi lo...

Cena

493 000 € 4 402 €/m²

3D tura

Kvadratura

112 m²

GUNDULIĆEV VENAC, 121M2, PR, NR

23.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Gundulićev venac, Beograd, Srbija

Gundulićev venac, pr/1, ta, uknjižen-Stvarna površina-121m2 , ugovorna površina-62.00m2, U ponudi četvorosoban stan u kući u strogom centru grada, Gun...

Cena

1 100 € 9,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

121 m²

VRAČAR-CERSKA, 23M2, PR, TA

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Cerska, pr/1, ta,-Stvarna površina-23m2 , ugovorna površina-23.00m2, Na prodaju garsonjera u Cerskoj ulici na Vračaru. Uknjizena kao zasebna jedinica...

Cena

103 000 € 4 478 €/m²

3D tura

Kvadratura

23 m²

CRVENI KRST, 45M2, VPR, TA

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Vele Nigrinove, vpr/2, ta,-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-37.00m2, U ponudi stan u mirnom delu Vračara, renoviran i vrlo lepo organizovan p...

Cena

175 000 € 3 889 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

VOJVODE VLAHOVIĆA, 47M2, VP, GAS

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Veljko Vlahović, Beograd, Srbija

Miodraga Živanova 10/3, vp/4, gas-Stvarna površina-47m2 , ugovorna površina-45m2, Miodraga Živanova, Vojvode Vlahovića 45+2m2 + PARKING Na prodaju dv...

Cena

150 000 € 3 191 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

ZELENA OAZA NA MILJAKOVCU 2–ODLIČAN STAN, 54M2

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Miljakovac II, Beograd, Srbija

Stevana Opačića, 1/6, cg,-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se komforan, uknjižen jednoiposoban stan površine 54 m2, smešten...

Cena

149 000 € 2 759 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²