U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

CRVENI KRST, 45M2, VPR, TA

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Vele Nigrinove, vpr/2, ta,-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-37.00m2, U ponudi stan u mirnom delu Vračara, renoviran i vrlo lepo organizovan p...

Cena

175 000 € 3 889 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

ZELENA OAZA NA MILJAKOVCU 2–ODLIČAN STAN, 54M2

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Miljakovac II, Beograd, Srbija

Stevana Opačića, 1/6, cg,-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se komforan, uknjižen jednoiposoban stan površine 54 m2, smešten...

Cena

149 000 € 2 759 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

KNEZ MIHAILOVA-KOLARČEVA, 13M2, SUTEREN

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Knez Mihailova ( centar ), Beograd, Srbija

Kolarčeva, st/0, klima-Stvarna površina-13m2 , ugovorna površina-12.00m2, Retko u ponudi! Izdaje se lokal na odličnoj lokaciji u strogom centru Beogra...

Cena

350 € 26,92 €/m²

3D tura

Kvadratura

13 m²

SLAVIJA-KNEGINJE ZORKE, 169M2, IV, CG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Slavija, Beograd, Srbija

(e) Kneginje Zorke, 4/6, cg, uknjiženo-Stvarna površina-169m2, ugovorna površina-169.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan na centralnoj g...

Cena

679 000 € 4 018 €/m²

3D tura

Kvadratura

169 m²

KOD HRAMA, 117M2, III, CG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Nebojšina, 3/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-117m2 , ugovorna površina-117.00m2, U ponudi luksuzan četvorosoban stan od 117m2 u jednoj od najlepših u...

Cena

490 000 € 4 188 €/m²

3D tura

Kvadratura

117 m²

CENTAR-M.JEVROSIME, 80M2, IV, TA,

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

*Majke Jevrosime, 4/4, ta, uknjižen, nadogradnja-Funkcionalan stan u lepoj predratnoj zgradi koja poseduje sopstveno dvorište sa parkingom za stanare....

Cena

260 000 € 3 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²