U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

JUŽNI BULEVAR, 60M2, VI, EG, RENOVIRAN, NAMEŠTEN

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Južni bulevar, 6/7, eg, uknjižen-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-60.00m2, U prilici smo da vam ponudimo stan u zgradi novije gradnje (2010.g...

Cena

255 000 € 4 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

DORĆOL, 40M2, T, III, CG, RENOVIRAN

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Cara Dušana, 3/12, cg, renoviran i kompletno namešten, depozit-Stvarna površina-40m2, ugovorna površina-37.00m2 Kompletno renoviran jednoiposoban stan...

Cena

490 € 12,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

DEDINJE, 148M2, I, GAS

23.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd, Srbija

Velisava Vulovića, 1/2, gas, novo, lux, namešten, bazen, dupleks, kamin, garaža-Luksuzan stan na Dedinju ispod Belog dvora, veoma komforan i prostran....

Cena

2 500 € 16,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

148 m²

HALA, MALI MOKRI LUG, 900M2, PR, TA

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Mali mokri lug, Beograd, Srbija

Bekerelova, pr., ta,-Objekat je pokriven video nadzorom i alarmnim sistemom. Ugovorna površina 373m2. Agencijska provizija 2%

Cena

690 000 € 767 €/m²

3D tura

Kvadratura

900 m²

MILJAKOVAC III, 6 ARI, ODLIČAN ZA GRADNJU

23.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Miljakovac III, Beograd, Srbija

Miljakovačke staze, 6a, građevinsko zemljište- Građevinsko zemljište, blizina okretnice autobusa 48. Poseduje detaljni urbanistički plan, voda struja,...

Cena

120 000 € 20 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

6 ar

TERAZIJE, 13M2, ST, EG,

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Terazije ( centar ), Beograd, Srbija

Kolarčeva, sut, eg, uknjižen, lokal u podzemnom prolazu za razne delatnosti-Ugovorna površina 12m2. Agencijska provizija 2%

Cena

62 000 € 4 769 €/m²

3D tura

Kvadratura

13 m²