U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

SREMČICA, 39.06 ARI, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

23.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Sremčica, Beograd, Srbija

Bićin potok, poljoprivredno zemljište-Stvarna površina-3906m2 , ugovorna površina-3906m2, U Sremčici, na odličnoj lokaciji povezana sa glavnom saobra...

Cena

140 000 € 3 584 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

39.06 ar

MIRIJEVO, 74M2, III, EG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Vitezova Karađorđeve zvezde, 3/3, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-74.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Vitezova Karađorđev...

Cena

165 000 € 2 230 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

ĐERAM PIJACA, 157M2, V I VI, CG, LUX

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

Đevđelijska, 5/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-157m2 , ugovorna površina-157.00m2, Na dobroj lokaciji, kod Đeram pijace, izuzetno kvalitetan dupleks...

Cena

390 000 € 2 484 €/m²

3D tura

Kvadratura

157 m²

CENTRA-BALKANSKA, 12M2, PR, TA

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Beograđanka ( centar ), Beograd, Srbija

Balkanska, pr/3, ta, uknjižen-Stvarna površina-12m2 , ugovorna površina-7.92m2, Lokal u Balkanskoj ulici, nalazi se u tržnom centru u prizemlju. Agenc...

Cena

34 900 € 2 908 €/m²

3D tura

Kvadratura

12 m²

VIŠNJIČKA BANJA-SLOBODANA JOVANOVIĆA, 80M2, I, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

Slobodana Jovanovića, 1/4, cg-Stvarna površina-80m2 , ugovorna površina-63.00m2, U najlepšem delu Višnjičke banje, ulici Slobodana Jovanovića, koja je...

Cena

185 000 € 2 313 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

VRAČAR, DVOSOBAN, 51M2+T , LUX

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Sazanova, vpr/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-51m2+51m2 terasa , ugovorna površina-40.00m2, Moderan dvosoban stan sa prelepom velikom terasom površin...

Cena

221 000 € 4 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

51 m²