U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

LEKINO BRDO, 235M2, PR+I, EG

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Šumice, Beograd, Srbija

Čemernička, pr+I, eg, uknjižen-Stvarna površina-235m2 , ugovorna površina-192.00m2, U prilici smo da ponudimo odličnu kuću koja se sastoji od tri stan...

Cena

325 000 € 1 383 €/m²

3D tura

Kvadratura

235 m²

ČUBURA, 71M2, III, T-PUMPA

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

*Nikolaja Hartviga, 3/4, t-pumpa,-Stvarna površina-71m2, ugovorna površina-70.98m2, Prodaje se 2.5 stan kvadrature 70,98m2 , u ulici Nikolaja Hartvig...

Cena

375 000 € 5 282 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

DONJI DORĆOL, 43M2, PR, TA

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

*Cara Dušana, pr/3, ta, uknjižen-Stvarna površina-43m2 , ugovorna površina-43.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan površine 43m2, idealan...

Cena

145 000 € 3 372 €/m²

3D tura

Kvadratura

43 m²

ZLATIBOR-KRALJEVI KONACI, 70M2, VPR, EG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Zlatibor, Srbija

Kraljevi konaci, vpr/1, eg, predat za uknjižbu,-Stvarna površina-70m2 , ugovorna površina-69.98m2, Odličan trosoban apartman u Kraljevim konacima na o...

Cena

249 000 € 3 557 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

VRAČAR-M.GORKOG, 37M2, IV, TA

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Maksima Gorkog, 4/5, ta-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, Odličan stan kod Južnog bulevara, namešten. Mesečno plaćanje, depozit obave...

Cena

450 € 12,16 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

RUŠANJ, 350M2, 4 ETAŽE, EG

23.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Rušanj, Beograd, Srbija

Ilije Miličeviča, 4 etaže, eg-Stvarna površina-350m2 , ugovorna površina-194.00m2, U ponudi je kuća na četiri etaže na placu od 12 ari u blizini Ibars...

Cena

1 900 € 5,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

350 m²