U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

GRADSKA BOLNICA, 104M2, III, CG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Gradska bolnica, Beograd, Srbija

Čingrijina, 3/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-104m2 , ugovorna površina-104.00m2, Izuzetan stan, kompletno renoviran, prilagođen porodičnom životu,...

Cena

348 000 € 3 346 €/m²

3D tura

Kvadratura

104 m²

BABE, 300M2, 10,55 ARI , EG

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Milana Mitrovića 3 deo, uknjižena-Stvarna površina-300m2 , ugovorna površina-103.00m2, Prodaje se kuća na Kosmaju u popularnom vikend naselju Babe, po...

Cena

99 000 € 330 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

TERAZIJE, 310M2, V, 11 KANCELARIJA

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Terazije ( centar ), Beograd, Srbija

Kolarčeva, 5/7, eg, uknjižen-Stvarna površina-310m2 , ugovorna površina-520.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo odličan poslovni prostor sa 11 kancela...

Cena

3 000 € 9,68 €/m²

3D tura

Kvadratura

310 m²

ZVEZDARA-Ž.DAVIDOVIĆA, 65M2, I, TA

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Konjarnik, Beograd, Srbija

Živka Davidovića, 1/3, ta, uknjižen-Stvarna površina-65m2 , ugovorna površina-58.00m2, Stan u ulici Živka Davidovića kod Ustaničke ulice. Renoviran, s...

Cena

190 000 € 2 923 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

LISOVIĆ, 43,27 ARI

23.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Lisović, Beograd, Srbija

Poljane,-Stvarna površina-4327m2 , ugovorna površina-43.27m2, Plac od preko 4 ara, proteže se na dve parcele, velikim delom izlazi na glavni put. Ag...

Cena

86 540 € 2 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

43.27 ar

DORĆOL, 33M2, III, KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN SALONAC

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Cara Dušana-Stari grad, 3/5, podno grejanje, uknjižen-Stvarna površina-33m2 , ugovorna površina-27.00m2, Prodaje se moderan i luksuzno opremljen salo...

Cena

190 000 € 5 758 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²