U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

DONJI DORĆOL, 76M2, IV, CG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

Pančićeva, 4/10, cg, uknjižen-Stvarna površina-76m2 , ugovorna površina-72.00m2, U ponudi je lep, funkcionalan troiposoban stan na Dorćolu. Trostrano...

Cena

342 000 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

PETLOVO BRDO, 127M2, II, TA/GAS,

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Petlovo brdo, Beograd, Srbija

Milutina Garašanina, 2/2, ta/gas-Stvarna površina-127m2 , ugovorna površina-127.00m2, Stan u izvornom stanju, dobar raspored prostorija. Ima i zajedn...

Cena

144 900 € 1 141 €/m²

3D tura

Kvadratura

127 m²

WEST 65 TOWER, GARAŽNO MESTO

23.05.2026 | Izdavanje | Ostali tipovi prostora

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Omladinskih brigada, -2/, uknjižen-Stvarna površina-13m2 , ugovorna površina-13.00m2, Garažno mesto se nalazi pored stuba, odlično mesto. Agencijska p...

Cena

150 € 11,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

13 m²

HRAM, 33.5M2, 1.5, NAMEŠTEN

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Nevesinjska, 3/6, eg, uknjižen-Stvarna površina-33m2 , ugovorna površina-33.00m2, Prelepo renoviran i potpuno opremljen stan u srcu Vračara - Nevesinj...

Cena

700 € 21,21 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

ZLATIBOR-SLOBODA, 64M2, III, EG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Zlatibor, Srbija

Ćaldov put, 3/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-64m2 , ugovorna površina-64.00m2, Kapije Zlatibora - Ćaldov put, prodaje se uknjižen 3.0 dupleks. Novij...

Cena

135 000 € 2 109 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

KALENIĆ PIJACA, 82M2, II, EG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Topolska, 2/2, eg, uknj.-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-76.00m2, Retko u ponudi! Nekretnina u prelepoj vili u Topolskoj ulici, u zgradi sa...

Cena

320 000 € 3 902 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²