U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KALENIĆ PIJACA, 82M2, II, EG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Topolska, 2/2, eg, uknj.-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-76.00m2, Retko u ponudi! Nekretnina u prelepoj vili u Topolskoj ulici, u zgradi sa...

Cena

320 000 € 3 902 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²

BORČA CENTAR III, 45M2, I

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Borča I, Beograd, Srbija

Ratnih vojnih invalida, 1/1, podno-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-45.00m2, Lux dizajnerski opremljen stan, izuzetno svetao i komforan, sa v...

Cena

500 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

BANOVO BRDO, 60M2+T, III, CG-GAS

23.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Golf naselje, Beograd, Srbija

Kraljice Katarine, 3/3, cg-gas-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-60.00m2, Čukarica, Kraljice Katarine, 60m2, 2.5, 3/3, cg/gas, stan u kući, v...

Cena

450 € 7,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

VIŠNJIČKA BANJA, 76M2+50M2 (DVORIŠTE), NPR

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

Despotovačka, np/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-126m2 , ugovorna površina-76.00m2, Prodaje se četvorosoban stan u mirnom delu Višnjičke banje površi...

Cena

269 000 € 2 135 €/m²

3D tura

Kvadratura

126 m²

CRVENI KRST, 74M2, IV, CG

23.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Golubačka, 4/4, cg,-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-43.00m2, U ponudi lep i lux sređen stan, četvrti sprat sa liftom, novija gradnja iz 2007...

Cena

800 € 10,81 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

LEKINO BRDO, 33M2, IV, CG

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Murska, 4/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-33m2 , ugovorna površina-33.00m2, Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Opštine Voždov...

Cena

142 000 € 4 303 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²