U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

TERAZIJE, 17M2, SUT, EG

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Knez Mihailova ( centar ), Beograd, Srbija

Kolarčeva, sut, eg,-Stvarna površina-17m2 , ugovorna površina-11.00m2, U ponudi imamo poslovni prostor, izuzetna lokacija, pogodna za različite namen...

Cena

79 990 € 4 705 €/m²

3D tura

Kvadratura

17 m²

LEKINO BRDO, 27M2, II, CG

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Gospodara Vučića, 2/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-27m2 , ugovorna površina-27.00m2, Lep manji stan, odličnog rasporeda. Adaptibilan u 1.5, održavan...

Cena

135 000 € 5 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

DORĆOL-CARA UROŠA, 40M2, PR,

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Cara Uroša, pr, ta,-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-38.00m2, U ponudi je poslovni prostor u mirnoj ulici nadomak Knez Mihailove ulice i Kale...

Cena

200 000 € 5 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

ŽELEZNIK-D.RADOVIĆ, 37M2, V, CG,

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Železnik, Beograd, Srbija

Darinke Radović, 5/6, cg, uknj.-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, Funkcionalan stan u Železniku - Investicija sa vizijom Prodaje se...

Cena

99 000 € 2 676 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

DORĆOL-CARA DUŠANA, 33M2, 1.5, RENOVIRAN

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Cara Dušana, 3/4, podno, uknjižen-Stvarna površina-33m2 , ugovorna površina-27.00m2, Izdaje se jedinstven, kompletno renoviran salonac na jednoj od na...

Cena

800 € 24,24 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

VOJVODE VLAHOVIĆA, 52M2, I, CG-GAS, TERASA

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Veliki mokri lug, Beograd, Srbija

Mate Miloševića, 1/5, cg-gas, uknjižen-Stvarna površina-52m2 , ugovorna površina-52.00m2, Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u odličnoj zgradi...

Cena

400 € 7,69 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²