U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

ZEMUN-D.RAKIĆA, 92M2, I, EG, DUPLEKS

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Zemun (Meandri), Beograd, Srbija

Dragana Rakića, 2/2, eg, dupleks-Stvarna površina-92m2 , ugovorna površina-92.00m2, EKSKLUZIVNA NEKRETNINA – LUKSUZAN DUPLEX SA PARKING MESTOM U ponu...

Cena

330 000 € 3 587 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

BW- IRIS, 32.06M2, XIV, LUX

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Hercegovačka, 14/16, cg-Stvarna površina-32m2 , ugovorna površina-32.06m2, U prilici smo da Vam ponudimo izvanredan stan u Beogradu na vodi. U pitanj...

Cena

185 000 € 5 781 €/m²

3D tura

Kvadratura

32 m²

NOVI SC VRAČAR, 85M2, IV, T-PUMPA, SA GARAŽOM

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

Vojvode Šupljikca, 4/6, t-pumpa, uknj.-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-85.00m2, U prilici smo da vam ponudimo moderan, kompletno opremljen L...

Cena

499 000 € 5 871 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²

BATAJNICA-PUKOVNIKA MILENKA PAVLOVIĆA, 600M2, HALA

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

Pukovnika Milenka Pavlovića, hala-Stvarna površina-600m2 , ugovorna površina-600.00m2, Izdaje se kvalitetna industrijska hala-magacin na odličnoj loka...

Cena

2 880 € 4,80 €/m²

3D tura

Kvadratura

600 m²

LIPOV LAD, 46M2, I, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lion, Beograd, Srbija

Bulevar kralja Aleksandra, 1/7, cg-Stvarna površina-46m2 , ugovorna površina-43.00m2, U ponudi odličan 1.5 stan u Bulevaru kralja Aleksandra, Lipov la...

Cena

177 000 € 3 848 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

AUTOKOMANDA, 85M2, VPR, EG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Ljube Nedića, vpr/3, eg,-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-72.00m2, U ponudi imamo odličan 4.0 stan, novija grdanja. Dvostran, od prostroija i...

Cena

209 000 € 2 459 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²