U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KING'S CIRCLE RESIDENCES, 118,5M2, IX

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Kralja Milana, 9/10, podno-Stvarna površina-119m2 , ugovorna površina-118.50m2, U ponudi je stan u jednom od najprestižnijih projekata u Beogradu King...

Cena

805 800 € 6 771 €/m²

3D tura

Kvadratura

119 m²

BW- IRIS, 32.06M2, XIV, LUX

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Hercegovačka, 14/16, cg-Stvarna površina-32m2 , ugovorna površina-32.06m2, U prilici smo da Vam ponudimo izvanredan stan u Beogradu na vodi. U pitanj...

Cena

185 000 € 5 781 €/m²

3D tura

Kvadratura

32 m²

MIRIJEVO, CENTAR, ULOFA PALMEA, 56M2

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Ulofa Palmea, 2/5, cg-Stvarna površina-56m2 , ugovorna površina-53m2, Na najlepšoj i najboljoj lokaciji u Mirijevu, prodajemo 2.0 stan, u ulici Ulofa...

Cena

185 000 € 3 304 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

VRAČAR-KUMANOVSKA, 76M2, II, CG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Kumanovska, 2/5, cg-Stvarna površina-76m2 , ugovorna površina-76.00m2, Ušuškan u jednoj od najtraženijih ulica, ovaj svetao i funkcionalan trosoban st...

Cena

360 000 € 4 737 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

SKADALIJA, 41M2, RENOVIRAN I NAMEŠTEN

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Skadarska, 3/3, eg,-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-35.00m2, Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupovinu potpuno renoviranog i namešteno...

Cena

262 000 € 6 390 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

MILJAKOVAC II, 70M2, I, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Miljakovac II, Beograd, Srbija

Nikole Marakovića, 1/6, cg-Stvarna površina-70m2 , ugovorna površina-61.00m2, Na prodaju prelep trosoban stan na Miljakovcu. Ušuškan u prirodi, na pre...

Cena

175 000 € 2 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²