U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

SURČIN, 96.15 ARI

23.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Radiofar, Beograd, Srbija

Tabla,-Uknjiženo zemljište površine 96,15 ari u Surčinu. Vlasništvo je 1/1 i nalazi se u neposrednoj blizini nove Surčinske petlje (nove Autokomande)...

Cena

2 000 000 € 20 801 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

96.15 ar

KOD HRAMA 66M2, ST, EG,

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

*Stojana Protića, sut/2, eg,-Ugovorna površina 61m2. Odličan dvostrano orjentisan prostor na atraktivonoj lokaciji, u blizini Hrama Svetog Save. Nasta...

Cena

210 000 € 3 182 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

UGRINOVCI, 300M2, 15 ARI, PR+I, EG

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

Čkaljina, pr+1+ptk, cg, uknjižena-Stvarna površina-300m2, ugovorna površina-119.00m2. Komforna kuća na placu od 15 ari, front oko 18 metara. Nalazi se...

Cena

200 000 € 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

SAOBRAĆAJNI FAKULTET, 80M2, SUT, EG,

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

*Vojvode Stepe, st/6, cg, uknjižen,-Ugovorna površina 80m2. U centralnom delu Vojvode Stepe prodaje se stan od 80m2, suteren sa ulaza a sa druge stran...

Cena

160 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

SMEDEREVO, 236M2, PR+2, TA,

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prote Mateje Nenadovića, pr+2, ta, uknjižena-Kuća je na 9 ari placa ugovorne površine 211m2, u prvoj zoni Smedereva pored druge najveće zelene površin...

Cena

220 000 € 932 €/m²

3D tura

Kvadratura

236 m²

BANOVO BRDO, 233M2, I, EG, DUPLEKS

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Golf naselje, Beograd, Srbija

Petra Mećave, 1/2, eg, dupleks-Stvarna površina 233m2 , ugovorna površina-200.00m2, Prostrani duplex u mirnoj, slepoj ulici na Banovom brdu. Odlična l...

Cena

750 000 € 3 219 €/m²

3D tura

Kvadratura

233 m²