U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KARABURMA, 53M2, I, EG,

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Patrisa Lumumbe, 1/4, eg-Ugovorna površina 47m2. Elegantan, dvosoban stan, kompletno renoviran u centralnom delu Karaburme. Blizina glavnih saobraćajn...

Cena

500 € 9,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

AUTOKOMANDA, 144M2, III, CG

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Kumodraška, 3/4, cg, uknjižen-Površina 143,65. Dupleks je smešten u luksuznom objektu u izgradnji. Visok kvalitet gradnje- tarket, uvozna keramika, al...

Cena

416 585 € 2 893 €/m²

3D tura

Kvadratura

144 m²

RUŠANJ, 49 ARI,

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Rušanj, Beograd, Srbija

Karaula,-Na odličnoj lokaciji imamo u ponudi parcelu od 49 ari, od čega je 8 ari građevinsko zemljište pod šumom. Plac je u privrednoj zoni uz obavezn...

Cena

500 000 € 10 204 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

49 ar

LEKINO BRDO, 110M2, II, CG, NOVO, LUX

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Deli Radivoja, 2/3, cg-Stvarna površina-110m2 , ugovorna površina-106.00m2, U prilici smo da vam ponudimo luks nekretninu od 110m2 kod opštine Voždova...

Cena

424 000 € 3 855 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

BOTANIČKA BAŠTA, 87M2, XII, CG, NAMEŠTEN

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Botanička bašta, Beograd, Srbija

*Bulevar despota Stefana, 12/13, cg,-Stvarna površina-87m2 , ugovorna površina-78.00m2, U ponudi je stan na izuzetnoj lokaciji u blizini Botaničke baš...

Cena

275 000 € 3 161 €/m²

3D tura

Kvadratura

87 m²

KNEZA MILOŠA, 94M2, I, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Klinički centar, Beograd, Srbija

Višegradska, 1/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-94m2 , ugovorna površina-94.00m2, U prilici smo da vam ponudimo salonski stan na izuzetnoj lokaciji. S...

Cena

299 900 € 3 190 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²