U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KARAĐORĐEV TRG, 98M2, IV, EG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

22. oktobra, 4/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-98m2 , ugovorna površina-98.00m2, Na prodaju jedinstven četvorosoban stan na poslednjem spratu starogr...

Cena

350 000 € 3 571 €/m²

3D tura

Kvadratura

98 m²

MIRIJEVO, 130M2, V, CG

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Milivoja Perovića, 5/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-130m2 , ugovorna površina-130.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, blizina više autobuskih staj...

Cena

360 000 € 2 769 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

BATAJNICA, 210M2, 7ARI, PR+I, EG

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

Slobodana Macure, pr+I, eg, uknjižena-Stvarna površina-210m2 , ugovorna površina-138.00m2, Prelepa, komforna kuća u osnovi 93m2, ukupno 120 m2, sa gor...

Cena

265 000 € 1 262 €/m²

3D tura

Kvadratura

210 m²

PANČEVAČKI PUT, 33.87 ARI

23.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Ovča, Beograd, Srbija

Pančevački put-Stvarna površina-3387m2 , ugovorna površina-3387.00m2, U ponudi je plac u industrijskoj zoni, građevinsko zemljište od 34 ari, na Panč...

Cena

370 000 € 10 924 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

33.87 ar

LEKINO BRDO, 187M2, IV, CG, RENOVIRAN, GARAŽA

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Gospodara Vučića, 4/4, uknjižen-Stvarna površina-187m2 , ugovorna površina-187.00m2, Prodaje se ukljižen lux 6.0 stan od 187m2 u najlepšem delu ulice...

Cena

634 900 € 3 395 €/m²

3D tura

Kvadratura

187 m²

BW- SIMFONIJA 1, 28M2, III, NAMEŠTEN

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Hercegovačka, 3/16,-Stvarna površina-28m2 , ugovorna površina-27.41m2, U ponudi kompletno opremljen i luksuzno namešten stan u BW, u zgradi Simfonija...

Cena

195 000 € 6 964 €/m²

3D tura

Kvadratura

28 m²