U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

MIRIJEVO, 85M2, VP, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojn...

Cena

170 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²

ALTINA, 814M2, 10ARI, PR+I, T-PUMPA

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Altina, Beograd, Srbija

Ugrinovački put, pr, t-pumpa, uknjižen-Stvarna površina-814m2 , ugovorna površina-814.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor , magacin...

Cena

2 560 000 € 3 145 €/m²

3D tura

Kvadratura

814 m²

GORNJI DORĆOL, 50M2, PR, EG

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Gospodar Jovanova, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-44.00m2, Izdaje se luksuzno opremljen stan u najstrožem centru grada,...

Cena

790 € 15,80 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

BRAĆE JERKOVIĆ, 52M2, I, CG, 2.0, PARKING

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Mate Miloševića, 1/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-52m2 , ugovorna površina-52.00m2, Uknjižen, dvosoban stan na prvom spratu, kvalitetne zgrade novij...

Cena

155 000 € 2 981 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

GORNJI DORĆOL-S.BANA, 40M2, VI, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Strahinjića Bana, 6/8, cg, uknjižen-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-37.00m2, U prodaji je svetao, lux sređen stan u odličnoj zgradi sa lifto...

Cena

230 000 € 5 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

TERAZIJE, 80M2, VII, CG

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Terazije ( centar ), Beograd, Srbija

Terazije, 7/7, cg, uknjižen-Stvarna površina-80m2 , ugovorna površina-80.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo odličan poslovni prostor koji se sastoji...

Cena

880 € 11 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²