U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KARABURMA-M.GREGORAN, 41M2, IV, CG,

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Marijane Gregoran, 4/5, cg,-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-36.00m2, Stan se nalazi u centralnom delu Karaburme u lepo održavanoj zgradi. Ov...

Cena

128 000 € 3 122 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

KOD HRAMA, 55M2, VPR, EG,

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Patrijarha Varnave, vpr/5, eg,-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-48.00m2, LUX Salonac 55m2 - Vračar Izdaje se kompletno renoviran salonski sta...

Cena

800 € 14,55 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

ĐERAM PIJACA, 64M2, III, PODNO GREJANJE

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

Branka Krsmanovića, 3/5, podno, uknj.-Stvarna površina-64m2 , ugovorna površina-60.00m2, U ponudi renoviran dvosoban stan u blizini Đeram pijace u zgr...

Cena

230 000 € 3 594 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

VRAČAR, 92M2, 2.5, IV, RENOVIRAN SA PARKINGOM

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Slavija, Beograd, Srbija

Krunska, 4/5, cg, uknj.-Stvarna površina-92m2 , ugovorna površina-89.00m2, Stan se nalazi u Krunskoj ulici, na Vračaru, u neposrednoj blizini muzeja...

Cena

510 000 € 5 543 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

LION-BLEDSKA, 62M2, II, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lion, Beograd, Srbija

Bledska, 2/4, cg, uknj.-Stvarna površina-62m2, ugovorna površina-56.00m2, Ako tražite stan sa dušom, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ovo...

Cena

224 000 € 3 613 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

BLOK 37-NARODNIH HEROJA, 71M2, VPR, CG

23.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 37, Beograd, Srbija

Narodnih heroja, 1/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-71m2 , ugovorna površina-71.00m2, Komforan stan, sa odvojene dve spavaće sobe, delimično namešten....

Cena

700 € 9,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²