U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

OBILIĆEV VENAC, 54M2, I, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Obilićev venac, Beograd, Srbija

*Maršala Birjuzova, 1/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-51.00m2, U ponudi funkcionalan stan, nalazi se na prvom spratu. Stan j...

Cena

230 000 € 4 259 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

T.C. BLOK 70-KINESKI CENTAR, 72M2, I,

23.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Novi Beograd Blok 70 (Kineski TC), Beograd, Srbija

Jurija Gagarina, 1/1-Stvarna površina-72m2 , ugovorna površina-36.00m2, Lokal se nalazi u tržnom centru Blok 70 (kineski tržni centar) na prvom spratu...

Cena

1 000 € 13,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

BW- SIMFONIJA 1, 28M2, III, NAMEŠTEN

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Hercegovačka, 3/16,-Stvarna površina-28m2 , ugovorna površina-27.41m2, U ponudi kompletno opremljen i luksuzno namešten stan u BW, u zgradi Simfonija...

Cena

195 000 € 6 964 €/m²

3D tura

Kvadratura

28 m²

BRAĆE JERKOVIĆ, 71M2, PR, TA

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Braće Jerković, Beograd, Srbija

Jovana Bijelića, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-71m2 , ugovorna površina-71.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Jovana Bijelića, u mirnom...

Cena

170 000 € 2 394 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

MIRIJEVO, 85M2, VP, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojn...

Cena

170 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²

BORČA, 66M2, II, TA

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Borča I, Beograd, Srbija

Milana Toplice - Borča, 2/2, uknjižen-Stvarna površina-66m2 , ugovorna površina-61.00m2, Prelep stan na odličnoj lokaciji u Borči preko puta Doma zdr...

Cena

119 900 € 1 817 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²