U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

ALTINA, 814M2, 10ARI, PR+I, T-PUMPA

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Altina, Beograd, Srbija

Ugrinovački put, pr, t-pumpa, uknjižen-Stvarna površina-814m2 , ugovorna površina-814.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor , magacin...

Cena

2 560 000 € 3 145 €/m²

3D tura

Kvadratura

814 m²

LION-BLEDSKA, 62M2, II, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lion, Beograd, Srbija

Bledska, 2/4, cg, uknj.-Stvarna površina-62m2, ugovorna površina-56.00m2, Ako tražite stan sa dušom, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ovo...

Cena

224 000 € 3 613 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

BLOK 37-NARODNIH HEROJA, 71M2, VPR, CG

23.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 37, Beograd, Srbija

Narodnih heroja, 1/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-71m2 , ugovorna površina-71.00m2, Komforan stan, sa odvojene dve spavaće sobe, delimično namešten....

Cena

700 € 9,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

KARABURMA - NOVA OKRETNICA, 55M2, III

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

(e)Pere Ćetkovića, 3/3, ta, uknjižen-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-51.00m2, Retko u ponudi! Za svaku preporuku Prodaje se na idealnoj, n...

Cena

155 000 € 2 818 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

VRAČAR-KIČEVSKA, 117M2, IV, CG

23.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Kičevska, 4/8, cg, uknjižen-Stvarna površina-117m2 , ugovorna površina-96.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo prostran četvorosoban stan, renoviran, v...

Cena

1 300 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

117 m²

DORĆOL-CARA UROŠA, 115M2, IV, TA

23.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Cara Uroša, 4/5, ta,-Stvarna površina-115m2 , ugovorna površina-110.00m2, Na odličnoj lokaciji u blizini Knez Mihailove ulice, fakulteta i drugih bit...

Cena

1 400 € 12,17 €/m²

3D tura

Kvadratura

115 m²