U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

LUX NOVOGRADNJA– PRVO USELJENJE! NAMEŠTEN DUPLEX

23.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Bulbuder, Beograd, Srbija

Dimitrija Tucovića, 3/5, eg-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-66.59m2, Izdaje se potpuno nov, nikada useljivan stan u ulici Dimitrija Tucovića...

Cena

800 € 11,94 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

HRAM, 49M2, NAMEŠTEN, GARAŽA, PET FRIENDLY

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Nebojšina, 3/6, cg-Stvarna površina-49m2 , ugovorna površina-49.00m2, U samom srcu Vračara, kod Hrama Svetog Save i Karađorđevog parka izdvajamo pros...

Cena

900 € 18,37 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²

DEDINJE-NEZNANOG JUNAKA, 206M2, III, EG

23.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

Neznanog junaka, 3/3, eg-Stvarna površina-206m2 , ugovorna površina-206.00m2, Izdaje se lux stan, može i kao poslovni prostor, na Dedinju, 100 metara...

Cena

3 900 € 18,93 €/m²

3D tura

Kvadratura

206 m²

BRAĆE JERKOVIĆ, 36M2, 1.5, III, TA

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Veljko Vlahović, Beograd, Srbija

Zaplanjska, 3/4, ta-Stvarna površina-36m2 , ugovorna površina-36.00m2, Zgrada se nalazi u parku, blizu su autobuske linije, vrtić, škole. Kompletno re...

Cena

131 000 € 3 639 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²

ZEMUN, 40M2, I, EG

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zemun (Kalvarija), Beograd, Srbija

Živka Petrovića, 1/3, eg-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-40.00m2, Lep stan u novoj zgradi, polunamešten, u mirnom delu Zemuna, izdaje se na...

Cena

500 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

STADION JNA, 87M2, II, TA

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Partizanov stadion, Beograd, Srbija

*Lazara Sočice, 2/2, ta, uknjižen,-Stvarna površina-87m2 , ugovorna površina-87.00m2, Stan u potkrovlju - čitava etaža, za kompletno renoviranje, u o...

Cena

133 000 € 1 529 €/m²

3D tura

Kvadratura

87 m²