U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

STARA PAZOVA, 214M2, PR+I+PTK, TA/GAS, 3 ARI PLACA

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Svetosavska, pr+I+ptk-Ugovorna površina 129m2. Kuća se nalazi u centru Stare pazove. Ima dvorište od 3 ara. Ima dva odvojena ulaza i u prizemlju lokal...

Cena

260 000 € 1 215 €/m²

3D tura

Kvadratura

214 m²

RADIOFAR, 24.28ARI,

23.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Radiofar, Beograd, Srbija

Vasilija Ostroškog, zemljište u građevinskom području, njiva 2. klase-Plac 28*90, koji se nalazi pored samog puta, sa strujom pored placa, pravougano...

Cena

230 000 € 9 583 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

24 ar

LION, 210M2, SUT/PR/SPRAT, CG,

23.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Lion, Beograd, Srbija

Radoja Domanovića, sut/pr/sprat,-Ugovorna površina 76m2. U prilici smo da vam ponudimo veoma lep porodični dom u mirnoj ulici na Zvezdari, nadomak Bul...

Cena

4 700 € 22,38 €/m²

3D tura

Kvadratura

210 m²

ZEMUN-DOBANOVAČKA, 190M2, PSUT, PODNO

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Zemun (Ćukovac), Beograd, Srbija

Dobanovačka, psut-Stvarna površina-190m2, ugovorna površina-181.00m2 Prostor se nalazi u polusuterenu koji ima visinu plafona 3.20m.Ulaz je odvojen od...

Cena

295 800 € 1 557 €/m²

3D tura

Kvadratura

190 m²

KALENIĆ PIJACA, 49M2, III, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

*Trnska, 3/4, cg, uknjižen, renoviran-U lepom delu Vračara u blizini Kalenić pijace, prodaje se dupleks ugovorne površine 46m2. Stan je pogodan za mla...

Cena

205 000 € 4 184 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²

ZELENI VENAC, 88M2, PR, TA

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Zeleni venac, Beograd, Srbija

Jug Bogdanova, pr, ta, uknjižen-U prilici smo da vam ponudimo stan u kući, odlično organizovan i funkcionalan, na prestižnoj lokaciji. Stan ima jako l...

Cena

350 000 € 3 977 €/m²

3D tura

Kvadratura

88 m²