U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

KARABURMA, 42M2, III, CG, RENOVIRAN

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Marijane Gregoran, 3/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-42m2 , ugovorna površina-37.00m2, Karaburma - Marijane Gregoran uknjižen, 1.5, 37m2 (terasa 5m2)...

Cena

149 000 € 3 548 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

VELIKA MOŠTANICA, 37M2, 58 ARI,

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Čukarica, Beograd, Srbija

Afi Ekong, prizemna, ta, za renoviranje, uknjižena-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, Prilika u Velikoj Moštanici - Kuća za renoviran...

Cena

99 900 € 2 700 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

ZVEZDARA-K.TAUŠANOVIĆA, 68M2, II, TA

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Bulbuder, Beograd, Srbija

(e) Koste Taušanovića, 2/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-68m2 , ugovorna površina-60.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo stan od 68m2 sa zastakljenom...

Cena

229 000 € 3 368 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²

SKUPŠTINA-KOSOVSKA, 156M2, VIII, CG

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Kosovska-Stari grad, 8/8, cg, uknjiženo-Stvarna površina-156m2 , ugovorna površina-98.00m2, Veoma interesantan stan u strogom centru na poslednjem sp...

Cena

600 000 € 3 846 €/m²

3D tura

Kvadratura

156 m²

SUNNYVILLE, 12M2, GARAŽNO MESTO

23.05.2026 | Izdavanje | Ostali tipovi prostora

Višnjička banja, Beograd, Srbija

Mirka Milojkovića, st/6-Stvarna površina-12m2 , ugovorna površina-12.00m2, Višnjička banja, Sunnyville, garažno mesto 12m2, pogodno za sve tipove auto...

Cena

90 € 7,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

12 m²

KOSMAJ, 91.32ARA

23.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Avala, Beograd, Srbija

(e)Koraćica-Stvarna površina-9132m2 , ugovorna površina-9132.00m2, Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od...

Cena

210 000 € 2 300 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

91.32 ar