U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

TC KONJARNIK, 30M2, VP, CG

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Konjarnik, Beograd, Srbija

Ustanička, vp/4, cg-Stvarna površina-30m2 , ugovorna površina-27.25m2, Lokal u solidnom stanju, istočno orjentisan u TC Konjarnik. U lokalu je američk...

Cena

55 000 € 1 833 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

VELIKA PLANA, 1100M2, 35ARI, GAS

23.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Srbija

9. oktobar, gas, uknjižen-Stvarna površina-1100m2 , ugovorna površina-998.00m2, U ponudi imamo poslovni prostor (zgrada), površine 1100m2. Izuzetna lo...

Cena

1 050 000 € 955 €/m²

3D tura

Kvadratura

1100 m²

SAOBRAĆAJNI FAKULTET, 98M2, I, GAS

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Voždovac, Beograd, Srbija

(e) Kalnička, 1/2, gas, legalizacija-Stvarna površina-98m2, ugovorna površina-97.70m2 U prilici smo da Vam ponudimo stan u mirnom porodičnom delu Vožd...

Cena

205 000 € 2 092 €/m²

3D tura

Kvadratura

98 m²

VOJVODE VLAHOVIĆA, 48M2, II, GAS, PARKING

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Veliki mokri lug, Beograd, Srbija

Miljana Miljanića, 2/3, gas, uknjižen-Stvarna površina-48m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u ulici Miljana Miljanića, u mi...

Cena

132 600 € 2 763 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

KARABURMA-DR NIKA MILJANIĆA, 51M2, I, TA

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Dr.Nika Miljanića, 1/4, ta, uknj.-Stvarna površina-51m2 , ugovorna površina-46.00m2, Prodaje se dvosoban stan na najlepšoj lokaciji na Karaburmi, u...

Cena

149 000 € 2 922 €/m²

3D tura

Kvadratura

51 m²

PETLOVO BRDO, 83M2, II, CG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Petlovo brdo, Beograd, Srbija

(e) Dobrivoja Petkovića, 2/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-83m2 , ugovorna površina-70.00m2, U ponudi je funkionalan, svetao stan u kvalitetnoj gra...

Cena

178 450 € 2 150 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²