U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

MIRIJEVO, 46M2, NPR, CG

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Vojina Đurašinovića Kostje, sut/11, cg,-Stvarna površina-46m2 , ugovorna površina-46.00m2, Prodaje se stan u centru Mirijeva na odličnoj lokaciji. U...

Cena

110 000 € 2 391 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

KALENIĆ PIJACA-MUTAPOVA, 46M2, I, KP

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Mutapova, 1/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-46m2 , ugovorna površina-46.00m2, Mutapova, odlična investicija Na prodaju dvosoban polusalonac u Mutapov...

Cena

219 000 € 4 761 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

VRAČAR-KRUNSKA, 50M2, PR, CG

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Krunska, vpr/8 ,cg,-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-40.00m2, Izdaje se stan na odličnoj lokaciji, svetao, polunamešten. Izdaje se kao posl...

Cena

1 000 € 20 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

KOD HRAMA, 130M2, III, CG, GARAŽA

23.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Sokolska, 3/3, cg, uknjižen-Stvarna površina-130m2 , ugovorna površina-93.00m2, Ekskluzivan duplex sa garažom - Sokolska ulica U ponudi je reprezenta...

Cena

1 500 € 11,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

KALEMEGDAN, 42M2, 2.0, VP, RENOVIRAN

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

Jevrejska, vp/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-42m2 , ugovorna površina-42.00m2, Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi u blizini Kalemegdana i SC...

Cena

190 000 € 4 524 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

HALA PIONIR-ILIRSKA, 95M2, KUĆA-VERTIKALA

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Hala Pionir, Beograd, Srbija

Ilirska, pr/2, ta-Stvarna površina-95m2 , ugovorna površina-95.00m2, Na prodaju polovina stambeno-poslovne zgrade u Ilirskoj ulici, na uglu sa Bulevar...

Cena

300 000 € 3 158 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²