U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

ZEMUN POLJE, 56M2, VPR, EG

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Zemun Polje, Beograd, Srbija

Pere Kosorića, vpr/2, eg,-Stvarna površina-56m2 , ugovorna površina-49.00m2, Komforan stan, kompletno renoviran sa prostranim dnevnim boravkom u čijem...

Cena

117 000 € 2 089 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

RUMA-CENTAR, 177M2, 5.95ARI, GAS

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Ruma, Srbija

Vladimira Nazora-Ruma, pr/2, gas, uknjižena-Stvarna površina-177m2 , ugovorna površina-177.00m2, Na placu 5.95 ari - dve porodične kuće Jedna površine...

Cena

155 000 € 876 €/m²

3D tura

Kvadratura

177 m²

BLOK 34, 73M2, PR, CG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 34 (Studentski grad), Beograd, Srbija

Bulevar Zorana Đinđića, pr/6, cg, uknj.-Stvarna površina-73,0m2 , ugovorna površina-73.00m2, Na prodaju izuzetno funkcionalan i lepo organizovan stan...

Cena

260 000 € 3 562 €/m²

3D tura

Kvadratura

73 m²

GUNDULIĆEV VENAC, 109M2, V, CG

23.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Gundulićev venac, Beograd, Srbija

Gundulićev venac, 5/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-109m2 , ugovorna površina-84.00m2, Na prodaju prelep dupleks u ulici Gundulićev venac. Ušuškan u...

Cena

403 200 € 3 699 €/m²

3D tura

Kvadratura

109 m²

VELIKI MOKRI LUG, 38,29 ARI, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE

23.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Veliki mokri lug, Beograd, Srbija

Stanojeva livada, uknjižen,-Stvarna površina-3829m2 , ugovorna površina-3829m2, Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 3829m2 u...

Cena

750 000 € 19 587 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

38.29 ar

KARABURMA, 39M2, I, TA

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Bata Lakina, 1/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-39m2 , ugovorna površina-32.00m2, Prodaje se svetao i funkcionalan 1.5 stan površine 39m2 u blizini O...

Cena

138 500 € 3 551 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²