U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

SKADARLIJA, 85M2, I, EG, POSLOVNI PROSTOR

23.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Džordža Vašingtona, 1/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-80.00m2, Agencijska provizija koju plaća zakupac pri zakupu ove nepok...

Cena

800 € 9,41 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²

SKUPŠTINA, 78M2, 3.0, 4/4, BEZ ULAGANJA

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Milutina Bojića, 4/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-78m2 , ugovorna površina-69.00m2, Premium nekretnina kod Andrićeve zadužbine, IV sprat, lift Na p...

Cena

315 000 € 4 038 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²

TAŠMAJDAN-I.GARAŠANINA, 99M2, RETKO U PONUDI

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Tašmajdan, Beograd, Srbija

Karnegijeva, 3/15, cg, uknjižen-Stvarna površina-99m2 , ugovorna površina-91.00m2, U ponudi je nekretnina koja se na tržištu Beograda pojavljuje izuz...

Cena

430 000 € 4 343 €/m²

3D tura

Kvadratura

99 m²

KNEZ MIHAILOVA, 170M2, V, CG

23.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Knez Mihailova ( centar ), Beograd, Srbija

Knez Mihailova, 5/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-170m2 , ugovorna površina-167.00m2, Na prodaju osmosoban stan u srcu Knez Mihailove. Stan se korist...

Cena

888 000 € 5 224 €/m²

3D tura

Kvadratura

170 m²

FONTANA, 60M2, XIV, CG, PANORAMSKI POGLED

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 1 (Fontana), Beograd, Srbija

Otona Župančića, 14/14, cg, uknj.-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-33.00m2, Prodaje se izuzetno svetao i sunčan stan na jednoj od najtraženij...

Cena

209 000 € 3 483 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

DORĆOL-CARA UROŠA, 115M2, IV, TA

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Cara Uroša, 4/5, ta, uknjižen-Stvarna površina-115m2 , ugovorna površina-110.00m2, U prilici smo da vam ponudimo moderan penthaus u mirnoj ulici centr...

Cena

415 000 € 3 609 €/m²

3D tura

Kvadratura

115 m²